Ekoorganik Organik Ürünler İndirim Mağazası Beylikdüzü Büyükçekmece

Kredi Kartı İle Ödeme

VISA, MasterCard veya Troy özelliğine sahip tüm bankalara ait
KREDİ KARTI veya BANKA KARTI ile TEK ÇEKİM ödeme yapabilirsiniz.

Ödemenizi dilerseniz BKM Express ile yapabilirsiniz.


GÜVENLİK

PAYU Güvenli Ödeme Sayfasını kullanıyoruz!

Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, halihazırda 13 ülkede faaliyet göstermektedir. Dünyada 25 binden fazla üye işyeri ile çalışan PayU, Türkiye’de operasyonlarına 2011 yılının Eylül ayında başlamıştır.

PAYU Ödeme Sayfaları gerekli tüm uluslararası güvenlik standartlarına sahiptir

PCI DSS’li Ödeme Sayfaları

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards) aralarında MasterCard Worlwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyelere sahip bir konsey (PCI SSC) tarafından kart ve kart sahibi bilgilerini korumak amacıyla belirlenmiş teknik ve operasyonel gerekliliklerdir.

SSL ile Şifrelenmiş Güvenli Ödeme Platformu

SSL (Secure Sockets Layer), alışveriş esnasında, müşterilerinizin girmiş olduğu hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokoldür. PayU, bütün ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemini kullanır ve müşterilerinizin bilgilerini korur.

Thawte

Önde gelen sertifika yetkililerinden (CA) olan Thawte, VeriSign grubunun da üyesidir. Uluslararası düzeyde tanınan Thawte, 256 bit şifreleme sertifikasyonunu kullanmanızı sağlar.

McAfee Secure

Güvenlik filtresi; site içeriğini, e-mail ve web süreçlerini gün boyu tarar. McAfee’nin yüksek performanslı araçları, sitenizi, spam ve phishing saldırılarına karşı korumanın yanı sıra spyware ve malware uygulamalarına karşı etkilidir.


 
 
 
 
Takip et, fırsatları yakala!

Facebook'da Ekoorganik Twitter'da Ekoorganik Instagram'da Ekoorganik Foursquare'de Ekoorganik