Ekoorganik Organik Ürünler İndirim Mağazası Beylikdüzü Büyükçekmece

Hakkımızda

Ekoorganik

Türkiye’nin En Büyük Organik Mağazası
İLK ve TEK %100 Organik Ürün Marketi

Ekoorganik olarak 3.500 çeşit sertifikalı organik ürün ile Türkiye’nin En Büyük Organik Mağazası ve E-Ticaret sitesiyiz. Beylikdüzü mağazamız Türkiye’nin İLK ve TEK %100 Organik Ürün Marketi’dir.

En kaliteli, güvenilir, dürüst ve ahlaklı hizmeti vermeye çalışıyor, kurulduğumuz günden beri sadece analizleri, denetimleri yapılmış ve belgelendirilmiş “SERTİFİKALI” Organik ve Ekolojik ürünlerin satışını yapıyoruz.

Ekoorganik İlkeleri için tıklayınız…

BİZ Kimiz? Hikayemiz…

Ekolojik üretime, adil ve dürüst ticarete inanan, çevreye duyarlı bir aile işletmesiyiz, şubemiz yoktur. Sadece sertifikalı organik ürün satışı yapıyoruz. İlkelerimizden asla taviz vermeden, 11 yıldır büyük bir emek ve özveri ile işimizi sürdürüyoruz.

Burcu Ünlü ve Salih Şentürk, gelecek nesillere bırakabileceğimiz barış dolu güzel bir dünya hayali ve ekolojik yaşam duyarlılığı olan Bilgisayar Mühendisi genç bir çift olarak ideallerimize uygun kendi işimizi kurmaya karar verdik…

Damla & Burcu & Salih

2007 yılında bir şahıs şirketi olarak EKOORGANİK kuruldu ve Beylikdüzü’nde 25m2’lik mağazamızı açtık.

Gecenin geç saatlerinde yola çıkıp, İstanbul’a gelen az miktardaki organik üreticiden, en iyi ve en güvenilir ürünleri seçmek için ekolojik pazarlarda sabahladık, organik ürünleri müşterilerimize ulaştırdık.

Mağazamız açıldığında Türkiye’de insanlar “organik” kavramı ile yeni tanışıyordu ve biz her bir müşterimize sabırla organik tarımı, sertifikaları, belgelendirme, analiz ve denetim süreçlerini binlerce kez anlattık, hala da anlatmaya devam ediyoruz...

2008 yılında e-ticaret sitemiz www.ekoorganik.com faaliyete girdi ve organik ürünleri Türkiye’nin en ücra köşelerine stoktan hızlı gönderi/aynı gün kargo ile ulaştırmaya başladık.

Kazandığımızı yine işimize yatırdık. 2011 yılında 50m2’lik mağazamıza taşındık. 2015 yılında 200m2’lik mağazamız ile Türkiye’nin İLK ve TEK %100 Organik Süpermarketi olduk.

Kurulduğumuz günden beri en kaliteli, güvenilir, dürüst ve ahlaklı hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sadece analizleri, denetimleri yapılmış ve belgelendirilmiş Sertifikalı Organik ürünlerin satışını yapıyoruz.

Mağazamızdaki her ürünü kızımıza seçer gibi seçtik ve müşterilerimize sunduk. En ufak bir belge eksiği bulunan yada etik çalışmayan hiçbir üretici ile çalışmadık ve belgesiz hiçbir ürünü mağazamızda bulundurmadık.

Bilinçli ve duyarlı müşterilerimiz tarafından çok sevildik, desteklendik, binlerce teşekkür aldık. Maalesef toplumun bilinçsiz ve önyargılı bir kesiminden az takdir gördük; “organik olduğuna inanmıyorum, normal ürünü organik diyerek 10 katına satıyorsunuz” gibi verilen emeğe saygısızlık eden ve şevkimizi kıran sözler duyduk; etik dışı üretim, satış ve pazarlama yapanlar veya büyük marketler bize tercih edildi. Ekonomik olarak oldukça zor süreçler yaşadık ancak vazgeçmedik ve ilkelerimizden asla taviz vermedik.

Ekoorganik Mağaza


Teşekkürler...

Büyük özveri ve emek ile organik üretim yapan üreticilerimiz, çalışkan ve fedakâr çalışanlarımız, bize güvenerek alışveriş yapmayı tercih etmiş bilinçli ve duyarlı müşterilerimiz, birlikte kocaman bir aile olduk.

Bilinçli bir tüketici olarak organik ürünleri tercih ettiğiniz, bize güvenip bizden alışveriş yaparak çabamıza destek olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Türkiye’de %100 sadece sertifikalı organik ürün satışı yapan tek market olarak, yüksek maliyetler, sektörel zorluklar ve haksız rekabet koşullarına rağmen, ilkelerimizden asla taviz vermeden, 11 yıldır büyük bir emek ve özveri ile işimizi sürdürüyor, sizlere daha çok ve kaliteli ürün çeşidi ile daha iyi hizmet kalitesi sunabilmek için her gün daha fazla çalışıyoruz.

İşimizi daha iyi yapabilmek için sizlerden aldığımız geri bildirimler bizim için çok değerli.
Her türlü öneri ve dileklerinizi doğrudan bize iletebilirsiniz

Saygı ve Sevgilerimizle

Salih Şentürk & Burcu Ünlü Şentürk
Ekoorganik Kurucu ve Yöneticileri


Basında EKOOrganik

Expo 2016 FIBL

Ekoorganik Expo 2016'da

Organik Türkiye

"Ürün yelpazesi en geniş organik marketlerden biriyiz"

ntvsnbc

Organik ve doğal online girişim fırsatı

Dünya Gıda

Organik ürün talebinde 'bebek' duyarlılığı

ntvsnbc

En iyi 10 organik alışveriş noktası


ntvsnbc

En iyi 10 organik alışveriş noktası

Newsweek Organik Hayat

ORGANİK HAYAT

Yeşil Dünya Gazetesi

Yeşil Dünya Gaztesi

Damla Çeliktaban

Damla Çeliktaban / HABERTÜRK

Civan Er

Civan Er / Hürriyet


 
 
 
 
Takip et, fırsatları yakala!

Facebook'da Ekoorganik Twitter'da Ekoorganik Instagram'da Ekoorganik Foursquare'de Ekoorganik